KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12644004
nr 1264 4004
Akvarell
Kina, kustklippor, 38x59 cm. Signerad
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 15 juli 2019
kl 20:45:56
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)